”Jauki, šilta ir jautri popietė. Nepacituosiu tiksliai, bet atėję žodžiai: "Gyvenime galima visaip galvoti, kad stebuklų nebūna, ir galvoti, kad viskas yra stebuklas" A. Enšteinas. Vilma, esate antrasis variantas.”

- Su meile- Jolanta

” Šiandien sugrįžau po metų... Sužavėta naujai atsiradusiom vietelėm. Labiausiai įtraukė ten, prie prūdelio, kur šviesiu mulču nuklota. Ir renginukas puikiai! Gera pasikalbėt su susirinkusiais bendrakeliaiviais. Ačiū, Vilmut!!! ”

- Dalia

Štai ką sako mūsų mylimi lankytojai

”Ačiū, buvo labai smagu"

- Jurgita

” Vilma, jau seniai mano širdis taip nevirpėjo, o Siela taip nesidžiaugė- jausmas lyg būčiau sklidina, pilna, soti. AČIŪ. Ačiū už įkvėpimą! Pirma mintis buvo "Pagaliau! Pagaliau radau/ sutikau Tai! Jūs įkvepiate ne tik savo išvaizda, kūryba, darbštumu, bet ir pavyzdžiu, kad kai nori- svajoji- tiki- viskas įmanoma. Esau labai laiminga mūsų pažintimi. Ir tariu IKI kitų pasimatymų, susitikimų, stovyklų. Sėkmės ir Gausos Jums ir visai šeimai visame kame!”

- Toma

” Miela Vilma, labai didelis didelis ačiū už tokią įdomią, jaukią, smagią popietę. Buvo labai smalsu pamatyti tą moterį, kuri stebina mane savo kūrybingumu, savo darbų apimtimis, savo "neužmušamumu" :) ... Smagu buvo susipažinti, realiai pamatyti jūsų kūrinį ir... darkart būti nustebintai... Esate nereali moteris!!! Dar kartą ačiū - ū - ū!!! Nenuleiskit sparnų!!!”

- Indrė M.

” Nelabai moku sakyti komplimentus, bet kai labai patinka, tai kažkaip, bet labai nuoširdžiai, iš sielos gelmių sakau, kad esat kūrėja!!! Kuriat labai gražius dalykus. Linkiu jėgų ir kūrybinių atradimų. Viskas wow. Tikiuosi apsilankyti ir dar kartą. Ačiū!!"

- lankytoja

” Džiaugsmas akims... Atgaiva sielai... Ačiū Sėkmės Jūsų darbuose, kūryboje."

- Jolanta ir Sigitas

” Sodo šeimininkams! Miela ir smagu lankyti jūsų puoselėjamą ir auginamą sodą ir gėlyną. Linkiu skleisti grožį, kuris puikiai atsiskleidžia žydinčių gėlių, virpančių smilgų, kvepiančių mėtų bei mylinčių rankų įdėtame darbe! Džiaugiuosi galimybe būti jūsų kūrybiniuose plotuose :) "

- Agnė <3

” Nuostabūs, išpuoselėti gėlynai, svajonių daržas. Vieta, kurioje galima pasisemti įkvėpimo ir idėjų savo sodo planavimui. Įdomiausia dalis buvo supažindinimas su augalais ir praktiniai patarimai. Ačiū!"

- Viktorija, Diana, Violeta, Vaidas

” Išsivežu šilumą, įkvėpimą ir idėjas. Ačiū už šiltą priėmimą, išsamų pasakojimą. Sėkmės kuriant, ravint, sodinant! Labai ačiū!

- Emilija. Šiauliai

” Och, tie grožiai. Daug idėjų iš Jūsų pasisėmiau, gal tvarkos mano gėlynuose daugiau atsiras. Puikūs gėlynai Jūsų, gražiai suderinti augalai. Super! Sėkmės Jums. "

- Dainora. Šiauliai

” Čia važiavau pasisemti įkvėpimo ir įsitikinti, kad su mano galva ir norais yra viskas gerai :) Galiu toliau planuoti ir judėti į priekį pagaliau. Ačiū už gerai praleistą laiką, informaciją, nuostabius vaizdus! Nuostabiai praleista diena!!! Ačiū! "

- Inga

” Ačiū Šeimininkams už galimybę pasivaikščioti Jūsų svajonių sode. Žavi nuostabių augalų deriniai, nuoseklus planas, jaučiamam ramuma ir grožis. Ačiū ir sėkmės! "

- Ieva

” Buvo labai smagu. Dabar turėsiu viziją ir aš. Ačiū už maloniai praleistą dieną"

- Milda

” Ačiū už šiltą priėmimą, nuoširdų bendravimą ir įkvėpimą. Lauksim likusių 98% realizacijos."

- Neringa

” Nuostabūs, šilti, nuoširdūs šeimininkai. Nepakartojama, pasakiška aplinka. Daug meilės, didelės širdies įdėta į kurtą grožį, žinių ir jausmų pasidalinimą. Šiltą priėmimą, gerą laiką kartu. Ačiū už viską, už draugystę, už daug daug ką..."

- Rasa ir Ernestas

” Miela Vilma, seniai stebiu jūsų lankas facebooke ir labai norėjau čia patekti. Realybė viršijo lūkesčius. Begalinis grožis, kompozicijos net stebina savo tobulumu. Tai gražiausia ką teko matyti atvirose dienose! Pasikeitė supratimas apie augalų komponavimą. Pamačiau daug nematytų augalų. Linkiu neprarasti entuziazmo ir ateityje skirti daugiau laiko mokymams."

- Odeta, Nijolė, Virginija, Genutė

” Miela Vilma, ačiū už šiltą priėmimą, labai gražus, skoningas grožio kampelis akims, sėkmės toliau įgyvendinant savo svajones. Ačiū"

- Regina

” Esu kupiškietė ir dažnai pravažiuoju pro jūsų Saulėtas Lankas. Jei pastebėsite pristabdančią mašiną, tai galbūt aš... :) Visada norisi pasigrožėti, sustoti, pasisemti įkvėpimo ir motyvacijos. 100 balų už gožį, už triūsą, už kūrybą ir už tai, kad garsinate Kupiškį"

- Inga

” Mieli sodybos šeimininkai, ačiū už šiltą priėmimą, už parodytą nuostabų savo kūrybos vaisių. Grįšiu į savo namus Ukmergės r. Jurginų k. pilna kuo geriausių emocijų, pasisėmusi be galo daug idėjų. Jūs turite daug meilės, daug žinių, daug idėjų! Kad ir toliau puoselėtumėt savo lankas, noriu palinkėti Jums kuo geriausios sveikatos. Ačiū Jums"

- Edita

” Miela Vilma, nuotraukose matytas vaizdas šimtą kartų neperteikia to vaizdo, kuris yra čia- realybėje. Be galo gražu, įspūdinga, gera, jauku! Nuostabi vieta, aura ir žavi šeimininkė. Žaviuosi Jūsų užsispyrimu, kantrybe ir drąsa. Sėkmės Jums dideliausios!!! Ačiū <3"

- Auksė ir Irmantas

” Vilma, sakėte, kad Jums šie įrašai ir linkėjimai bus įkvėpimas. Iš tikrųjų Jūs esate įkvėpimas kurti, daryti. Didelis ačiū! Dovanojate daug grožio, šilumos, idėjų! Linkiu Jums idėjų, stiprybės, rasti laiko džiaugtis ką kuriate!<3"

- Daiva

” Vilma ir Povilai, esate puiki komanda, kuriate nepaprastą grožį, kuris spinduliuoja meilę. Linkiu išlaikyti spindesį akyse ir skleisti meilę ir šilumą, kurios trūksta aplinkoje. Su meile ir pagarba"

- Virginija

” Mielieji, nuostabi sodyba, kurkite aukite ir klestėkite, o mes kaskart atvažiuosime įsikvėpti ir pamatyti visas svajones virstančias banguojančia erdve! Kantrybės ir sėkmės kituose dviejuose trečdaliuose! Iki kitų vasarų, ačiū!"

- Agnė

” Jūs žadinat viltį ir atveriat erdvę naujoms idėjoms. Gera, kad pasidalinat apie žieminę depresiją, nes kai klausom Jūsų kalbant, atrodo, kad jėgų Jums užtenka visada. Dėkinga, kad įsileidote."

- Miglė D.

” Palinkėjimas: nepraraskite entuziazmo. Jūs kuriate didelį grožį. Grožis išgelbės pasaulį :)

- Vaida. Kaunas

” Nuostabus Jūsų sodas! Lauksiu suaugsiančių medžių, nes tada tikrai viskas atrodys kitaip. Ir tada labai lauksiu kito mūsų susitikimo! Daug Jums sveikatos! Dalinkitės ta šviesa, kurią labai spinduliuojate <3 Ačiū, Vilma "

- Vaida. Vilnius

” Mieloji Vilma, labai džiaugiuosi atradus rojaus sodybą Kupiškyje. Visada galvojau, kad tokie talentingi ir įdomūs žmonės gyvena ir kuriasi tik prie didesnių miestų. Ačiū, kad Jūs čia. Norėčiau palinkėti energijos, neišsenkančių kūrybinių idėjų. Ačiū, kad dalinatės!"

- Lijana su mama Albina

” Mielieji Vilma ir Povilai, džiaugiasi širdis, protas, ilsisi akys Jūsų sodyboje... Ačiū už priėmimą ir dalinimąsi! Ačiū už aukštą sodų kultūrą! Su didele pagarba"

- Jūratė M.

” Saulėtų Lankų Saulėti Šeimininkai! Pirmiausia noriu padėkoti Stilingo Sodo kūrėjams FB, kurių dėka atradau Saulėtas Lankas! Tai pirmosios Saulėtos Lankos, kurias aplankiau ir prisiliečiau prie gėlynų architektūros! Ir tai nuostabu! Manau, kad Saulėtų Lankų šeimininkė dera su visa gėlių gama! Sėkmės! :) <3"

- Dalia

” Vilmute, linkiu laimės ir kurkite grožį! Sėkmės!"

- Virginija

” Miela Vilma ir Povilai, labai ačiū, kad įsileidote į savo asmeninę erdvę. Nuostabu tai ką sukūrėte. Gėlynai fantastiški, bet ir aura čia ypatinga. Buvo labai labai gera!!! Kurkite, nesustokite ir leiskite dar kada nors atvažiuoti :) Nuoširdžiausi linkėjimai"

- Daiva

” Nuoširdžiai dėkojame, Vilma ir Povilai, už sukurtą ir kuriamą grožį... Harmoniją... Jaukumą... Ramybę... ir Idilišką oazę. Pagarbiai"

- Sigutė, Alė ir Aurimas

” Mielieji Vilma ir Povilai, žmonės juk nesusitinka šiaip sau... Lieka emocijos, vaizdai- pas Jus nuostabu- paveikslas, kurį sukūrėte ir puoselėjate, kurį parodėte mums, pilnas prabangaus subtilumo, ramybės ir meilės... Kaip pasisekė Jūsų augalams ir mums tą meilę patirti! Gražios likusios vasaros, stiprinančio žiemai rudens, laiko abiems žiemą ir prasmingos pradžios pavasarį! Jūs esate labai turtingi. Viskuo! Sveikatos, ir Gražaus Bendro Gyvenimo!"

- Urtė, Lilija, Mindaugas

” Miela Vilma, labai ačiū už nuostabią idėją ir galimybę aplankyti Jūsų sodą. Pirmiausiai įkvepia ypatinga Jūsų energija ir užsidegimas- suplanuoti ir įgyvendinti, ypač techniškai, visas idėjas- planus galvoje, vairuoti traktorių, ir visą darbų eigą. Labai graži popietė, daug malonaus bendravimo, labai daug naudingų patarimų ir žinių. Labai ačiū!"

- Vilma

” Vilma ir Povilai, nuostabus gyvenimas tarp žiedų. Linkiu tęsti šią kūrybinę viziją kuo lengvesnėm pastangom, kuo ilgesnėm ir romantiškesnėm pauzėm! Galva apsisuko jau po 5 kompozicinės salos :) Čiobrelių lova visiškai atjungė!!! Ačiū už naujas emocijų, spalvų, formų, faktūrų kompozicijas. Sėkmės, tikrai užsuksiu aplankyti Kūsų ir augančių pušų."

- Pušų klubietė Gerda

” Jūs esate žemiškojo Rojaus Sodo kūrėjai- nesinori išeiti... Linkiu ilgų ir žydinčių kūrybos vasarų, pildant visus savo spalvingus, fantastinius, įkvepiančius sumanymus! "

- Vilija V. Dusetos

” Vilma ir Povilai, Ačiū už priėmimą savo sodyboje. Apsilankymas praturtino ir pratęsė mūsų kūrybines dirbtuves. Smagu pamatyti. Su <3 ir :) "

- Mantas P.

” Ačiū, kad jūs Kupiškyje! Manau, kad mes dar daug galėsime nuveikti gražinant miestą. "

- Euchrida S.

” Vilma ir Povilai, ačiū jums už spalvų ir kvapų terapiją. Jūsų meilė ir rūpestis augalams įkvepia mane kurti grožį. Žydėkit!"

- Ugnė

” Kad sodo eksperimentai niekad nesibaigtų ir jėgos neapleistų kurti grožį!"

- Lukas

” Vilma ir Povilai! Ačiū už kantrybę, nuoširdumą, atvirumą, dalijimąsi patirtimi. Neįtikėtinas jūsų darbštumas, žingeidumas, tikslingumas! Nuostabūs želdynai sužavėjo ir užbūrė."

- Agnė Š.

” Norint pažinti augalus- reikia juos dauginti. Tikiu, kad bandymai nesibaigs!"

- Mantas

” Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje jau yra kažkas panašaus į želdynus, kurie ilgai atrodė mums nepasiekiami. Ačiū Jums! Linkiu sėkmės! "

- Ingrida. Dusetos