Sveiki atvykę į Saulėtas Lankas!

Už šio pavadinimo slypi 2ha plotą užimanti privati sodyba- parkas, kviečiantis ilsėtis ir auginti ryšį su gamta.

Kuriame saulėtą ir žaliuojantį sodą, kuriame ir mes, ir apsilankę svečiai galėtų atsipalaiduoti, vaikščioti basomis, liesti augalus, pajusti augalų skleidžiamus aromatus, gaudyti saulės spindulius ir tiesiog mėgautis gyvenimu, atitrūkus nuo miesto šurmulio.

NORĖTUM APSILANKYTI?

Jei norėtumėte mus aplankyti, susipažinti, ir sužinoti visą SAULĖTŲ LANKŲ istoriją, pasisemti idėjų, kad grįžtumėte namo kupini gerų emocijų ir noro kažką kurti - rezervuokite laiką čia!

Saulėtose Lankose svečiavosi "Čia mano sodas" komanda!

Kviečiame pasivaikščioti kartu!

SPALVOS

Mūsų aplinkoje rasite daugybę spalvų ir atspalvių! Visi jie priklauso augalams. Jų deriniai skirti atpalaiduoti ir pradžiuginti sielą.

Visi šie spalvų deriniai turi vieną tikslą – suteikti ramybės ir atpalaidavimo pojūtį, kuris atkurtų harmoniją tarp sielos ir kūno, leistų pabėgti nuo kasdieninio skubėjimo ir skatintų stabtelti ir apsižvalgyti. Tai ne tik spalvos, bet ir gyvybės takas į vidinį ramybės sodo kampelį, kur viskas susilieja į vientisą harmoniją.

Sodyboje vyrauja žalia spalva. Ji kuria tęstinumą ir suteikia daug dalykų. Kokie jie? Pirmiausia žalia spalva yra siejama su ramybe ir harmonija. Žiūrėdami į žalią spalvą, gali nusiraminti, pajusti kaip mažėja streso lygis ir kūnas rimsta. Ši spalva atgaivina ir suteikia gyvybingumo, bei noro kurti! Galima pajusti kaip pabuvus žalios spalvos apsupty didėja koncentracija ir dėmesingumas.

Šviesiai žali, melsvi, alyviniai, balti ir pilki tonai kuria švarų, gryną ir raminantį vaizdą.

Šalti atspalviai teigiamai veikia imuninę sistemą, mažina įtampą ir skatina atsipalaidavimą.

Pastelinės spalvos, šviesiai rožiniai, gelsvi ir švelniai oranžiniai tonai suteikia jaukumo ir šilumos. Švelnūs atspalviai kuria romantišką atmosferą ir jaukumą.

Kuo šiltesnis spalvų tonas, tuo daugiau jaučiama optimistinė nuotaika, su šviesiomis mintimis ir aplankančiu džiaugsmu.

Švelnūs atspalviai minkština vaizdą ir yra malonūs akims. Jie gali

suteikti lengvumo įspūdį ir sukurti harmoniją.

Sodyboje yra kvapų gėlynas. Jame yra vieta, kur susitinka daugybė kvapų. Šioje vietoje yra susodinta kelios dešimtys aromaterapinių augalų, tokių kaip čiobreliai, dašiai, juozažolės, diemedžiai, mėtos ir kiti.

Visame sode pasodinta daugiau nei 500vnt. kvepiančių augalų!

KVAPAI

Čiobrelių Lova

Čiobrelių lova, ar kilimas, yra kvapiojo gėlyno centre. Čia galima užlipti, prigulti ar net nusnūsti.

Minkštas kilimas, kuomet žydi, yra gausiai lankomas bičių ir drugelių. Tokiu metu geriausias laikas juo mėgautis vakare, kai visi mažieji lankytojai būna išskridę ir visa šita paklotė nebedūzgia.

Mėtų kolekcija

Mėta - tai ne tik žolelė arbatai, bet ir tikra aromaterapijos čempionė, turinti įvairiapusį poveikį tiek skoniui, tiek sveikatai.

Todėl sodyboje gyvena 30 įvairių mėtų, kurias naudojame ir kokteiliams, ir arbatoms, ir uogienėms skaninti, taip pat ir džioviname, kad žiemą, kai vakarai darosi ilgi, šalia gardžių kepinių garuotų mėtų arbata.

Pašalinis mėtų poveikis- nuostabus! Gaivus burnos kvapas, geras virškinimas, atpalaidavimas ir visada gera nuotaika.

Rožių grožis, kvapas ir simbolinė reikšmė per amžius tapo neatsiejama žmonių kultūros dalimi.

Mūsų sode auga apie 80vnt. įvairių rožių. Vienos jų naudojamos arbatoms, kitos maistui, dar kitos turi nepaprastai kvapnius ir didelius žiedus, kurie džiugina visą šiltąjį sezoną.

Rožių karalystė

SUSISIEKIME

Turite klausimų - parašykite mums!